Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről, érdemes...

Mit gondoltok erről, érdemes megvenni, tényleg eltűntetné a pattanásokat és a hegeket?

Figyelt kérdés

És ez olyan készülék h egyszer megveszem és uána akármeddig használható vagy gyengül, cserélni kell benne vmit...

Mit gondoltok? fontos lenne, köszi!


[link]


2011. aug. 26. 21:40
 1/7 anonim válasza:
Ne dölj be ezeknek a buta reklámokank...akkor megéri ha adnak pár nap probaidöt, h kiprobálhasd !!!
2011. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát én média markt-ban láttam, előtte nem is hallottam róla. de ha aztmondod szar :\

pedig már megörültem neki

2011. aug. 26. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Természettudományos szempontból vizsgálva elég fura a dolog.Az ózon(o3) erősen mérgező anyag,és teljesen más vegyület,mint az oxigén(o2).Közel sem egyenlő az "aktív oxigén" az ózonnal.Ezen felül,kötve hiszem,hogy ózon lehetne előállítani egypár gyengécske elektromos kisüléssel,mert akkor már mindenfelé ózon lenne a levegőben..Mindettől függetlenül persze lehet hogy hatásos..
2011. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs,rosszul tudtam,utána néztem,és nem úgy van ahogy én írtam.Szerintem nagyon jó lehet,érdemes kipróbálni.
2011. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát lehet megveszem, ártani nem ártok vele.
2011. aug. 28. 22:13
 6/7 A kérdező kommentje:
végül csakmegevttem :)
2011. aug. 29. 23:31
 7/7 anonim válasza:
és segitett?
2011. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!