Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos barna / közép szőke...

Világos barna / közép szőke hajam van. Egy-két árnyalattal szeretném világosítani. Milyen színű hajszínező, vagy hajfesték lenne a legoptimálisabb választás a megfelelő szín eléréséhez?

Figyelt kérdés
Illetve van e lehetőség gyógynövényekkel (pl. kamilla) elérni ezt a hatást?
2011. aug. 28. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

háát a szőkítő sampon és a kamilla nekem nem jött be...

de igazából hajszínezővel csak sötétíteni tudsz a hajadon...mert nincs bennük hidrogén...tehát ha világosítani akarsz akkor azt hajfestékkel tedd...legalábbis szerintem...több árnyalat is van belőle...:)

2011. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. :) Lehet egy rendes fodrásszal is kellene konzultálnom... Bár félek, hogy jól elrontják. Eddig sosem azt kaptam vissza amit kértem, akár hány fodrásznál voltam is... :S
2011. aug. 29. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, a mostani hajad eredeti-e vagy festett. Ha eredeti, te magad is megcsinálhatod otthon, ha kiválasztottad a megfelelő festéket, csak arra figyelj, hogy ne a hajtőnél kezdd a festék felvitelét, mert akkor ott jobban kivilágosodik, mint alul.

Ha meg festett... hát az nehezebb ügy, még véletlenül sem olyan szín lesz, amilyet te elképzelsz-amilyen a dobozon van... Általában sötétebb, aztán ahogy kopik, egyre világosabb. De a kinézett hajszín a lehető legrövidebb ideig látszik:)

2012. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!