Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajamat szeretném szőkíteni...

Hajamat szeretném szőkíteni de nem akarok olyan leszívásosat, mert ugy hallottam, hogy az nagyon tönkreteszi, ez igaz?

Figyelt kérdés
mostani hajszínem középbarna, de még sohasem volt festve, a haradír szőkíthet rajta? nem akarok teljesen szőkét, csak azt a világosabb árnyalatot,ez segíthet rajta?
2011. szept. 3. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

a hajradír festett hajra való, mert leszedi a festett színt.

amúgy szerintem a szőke hajfesték "befogja" a hajad, mivel nem sötét színű az eredeti hajszíned és festve sincsen.

szőkítés az tényleg roncsolja a hajat, főleg ha otthon csinálnád..

szerintem próbáld ki a szőke hajfestéket, vagy amilyen színűre szeretnéd festeni a hajad.

2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szőkítés roncsolja nagyon a hajat, főleg, ha bolti dobozos festéket vagy szőkitőporral hidrogénnel csinálod.

Viszont

ha elmész egy fodrászkellékesben tudsz venni olyan termékeket, amivel akár 4-5 árnyalatot is világosíthatsz úgy h nem teszi tönkre a hajat. Sima szőke festékkel.. Persze itt is kell 9-es vagy 12% es emulziót használnod, de vannak pl bio festékek is.. keress rá a neten.

Én pl Lisap festéket használtam, tejszőke/fehér lett a közép-sötétszőke hajamból, és nem lett tőle se száraz, se töredezett.

Ha színt választasz kerüld az arany árnyalatokat, (x.3-as végződésűeket, mert attól narancssárgás lesz a hajad.) és világosabb árnyalatot válassz, mert a sötét hajadból nem biztos h pont olyat kapsz mint ami a termékmintán van.

2011. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, és ti otthon csináltátok, vagy fodrásszal?
2011. szept. 4. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én otthon csináltam mindig vagy én vagy a húgom festette, és nem lett foltos.. de nekem már volt tapasztalatom,nem először festettünk hajat:) amikor elmentem fodrászhoz, észre sem vette h otthon csináltam..:) de mindenképp fodrászkellékesbe vegyél festéket, hidd el jobb lesz az eredmény, és kevésbé káros is. De legelőször amikor fested jobb ha megkéred egyik barátnődet aki már festett hajat hogy segítsen, vagy keress egy fodrásztanulót..:)Olcsóbb így is mint a fodrász..
2011. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!