Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes alapanyagú kozmeti...

Természetes alapanyagú kozmetikumok, szépségápolás, segítenél? (Holt tengeri só, arclemosók, krémek. , részletesen lent)

Figyelt kérdés

Azoktól szeretnék segítséget kérni elsősorban, akik tapasztaltak valamilyen szinten.

Szeretnék változtatni a szokásaimon.


A holt-tengeri sós vizes fürdőről milyen tapasztalataitok vannak? Milyen gyakran kell alkalmazni, milyen változást veszel észre?


Ezen kívül keresek natúrkozmetikumokat is:

Arclemosó (víz, tej, gél - teljesen mindegy melyik)

Hidratáló krém

Ha lehet, márkát és árat is írjatok.


21/L


2011. szept. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 11. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
lush.hu
2011. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lusht azt ismerem, vmi mézes arctisztítót vettem, de nagyon ragacsos volt tőle a fejem.
2011. szept. 11. 19:56
 5/5 anonim válasza:

Szia hát én egyedül csak a cosmiowebaruhaz.hu-t ajánlanám neked. Ott rengeteg 100%tisztaságú alapanyagok vannak nincsen benne semmi vegyi anyag, nem úgy mint sajnos általában mindegyik krémekben. Itt megvannak a natúr alapanyagok, és te kotyvaszthatsz magadnak ajakápolót hajvégápolót, testápolót fürdősót, meg amit csak szeretnél.

Meg van egy natúr fimomítatlan shea vaj amit önmagában is kenhetsz magadra, és nagyon jó ekcémás bőrre száraz bőrre gyulladt, leégett...stb. Én próbáltam nagyon jó magamnak kotyvasztani:)és igy tudom mi van benne!

2012. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!