Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet? Csak én vagyok...

Hogy lehet? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

nem is tudom, hova kellene írni ezt a kérdést. terhességes, bőrápolásos, plasztikai műtétes. szóval pl az a nő, akinek 6os ikrei lettek, gyönyörű a hasa szülés után. lapos, és sima. én egy gyereket hordtam ki, a hasam se volt nagy, de tele van striával. teljesen, és picikét lóg is. már 1 éve szültem... akármelyik sztáranyukát nézzük, egynek sem lóg, és semmi stria nincs rajta. plasztika? hasplasztika után meg nem lehetek újra terhes... csak én vagyok ilyen szerencsétlen, v mi a titka a sztároknak?

köszi


2011. szept. 11. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
találtam egy cikket, hátha segít : [link]
2011. szept. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy lehet, hogy a celeb mamáknak sokszor hamarabb megindítják a szülést, hogy a baba véletlen se legyen nagy, és ne nyúljon ki a bőrük. Általában pénzük is van arra, hogy azonnal szaladjanak a plasztikai sebészhez. Azt se felejtsd el, hogy soknak fontosabb a külseje, mint a baba egészsége, és alig esznek valamit, nehogy hízzanak meg a sok sport... Pl Rubint Réka legújabb gyereke, hát minden csak nem egészséges méretű.
2011. szept. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a probléma hidd el nem egyedi.A sztármamik képét retusálják,ha ez segít,de térjünk vissza a te problémádhoz.Otthon a hasizomerősítő tornák a testtekercselés is bevált már illóolajokkal.A megnyúlt bőrt valóban csak sebészeti úton lehet eltávolítani,de sokat tehetsz bőröd szépségéért.A kollagén,elasztin tartalmú készítmények is nagyon jók.A plasztika is olyan,hogy heg marad utánna és akkor érdemes elvégeztetni mikor már több babát nem terveztek.
2011. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. szept. 12. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres bőrradírozás, testtekercselés, masszázs, illetve minden olyan, ami serkenti a helyi vérkeringést és megújulásra készteti a bőrt segít. A megnyúlt bőr igenis vissza tudja nyerni eredeti méretét, csak ez egy nagyon lassú folyamat. Viszont minél inkább próbálkozol annál nagyobb sikereket érhetsz el benne. Nem kell amúgy vagyonokat költened csodaszerekre, mert a leghatásosabb még mindig a luffaszivacs, a masszázs és a felülések. Ha összeszámoljuk ez kb évi 600ft befektetést jelent (én különben sem hiszek a csodaszerekben)...
2011. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:) akkor próbálkozom. ha valaki tud még valami hasznosat, várom a válaszát:)
2011. szept. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!