Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A párom arca borotválkozás...

A párom arca borotválkozás után mindig kipattog, hiába új a borotva. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Használ borotválkozás utáni balzsamot? Az én párom a nivea sensitive balzsamot használja (fehér üveges), és ez bevált neki, már nem pattog ki.
2011. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendragon válasza:
Igaz h már özönvíz előtti ez a kérdés de azért leírom, h a borotvától én is állandóan kipattogtam :S Kentem már mindennel csak épph sz.rral nem, de nem használt semmi. Így hajnyíróval szoktam nullásra levágni, kis borostával. Nekem ez vált be, nem tudom nálatok mennyire fér ez az elképzeléseitekbe...
2011. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!