Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23 évesen is rengeteg miteszer...

23 évesen is rengeteg miteszer, néha pattanás. :S Mi a megoldás? Mit tehetnék, hogy szép bőröm legyen végre?

Figyelt kérdés

Charlotte Meentzen termékeket használok, járok rendszeresen kozmetikushoz aki kitisztítja az arcomat, de 1 hét múlva már teljesen olyan, mint előtte. Gyógyszeres kezelés segítene? Vichy termékek? Vagy bármilyen másik márka? A táplálkozásom rendben van, nem eszem túl zsíros, sós ételeket stb.

Mit tegyek??? :S


2011. szept. 15. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen korú vagyok, és én a Nivea Visage Young termékeit használom. Egész jól rendbetette a bőröm.
2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Pompom termékek segítenek. Igyál sok vizet.
2022. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ ha zsíros a bőröd használj micellás vizet tisztításnál. Nem ártana valamilyen pakolást használnod. Agyag, ezüst, joghurtos)

Ha normál, száraz tisztító gélt. Szilikonos sörtéjű arctisztítóval min 5 percet kombinálva. Pattanásokra nèha elég a paradicsomlé vagy a fogpaszta Ha nyitott mitesszered van(fekete pontok) matricák szuperek vagy a tojásfehérje pakolás. Ha zárt komedód van.(bőr alatti puklik) az makacsabb. BHA-val(aszpirinnel vagy almaecettel hámlaszd) egy másik napra hagyd a radírozàst,ha kímélni szeretnéd a bőrödet (só+szódabikarbóna is megfelel) következőként használj tonikot a bőrgát kiegyensúlyozása ès faggyútermelès visszaszorítása érdekèben. Majd, hogy elkerüld a száraz bőr okozta feszülést vagy utólagos fokozottabb pattanás keletkezèsèt retinolt vagy(jojoba,argán,oliva olajat) amelyik jobban tetszik ès nem irritál.

jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!