Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio antisudorica kérdés?

Solutio antisudorica kérdés?

Figyelt kérdés

Fontos h vizes vattával vigyük fel a szeszt?Vagy jo ugyis ha nm vizezzük be?

Amugy hétfőn kezdtem el használni és még semmi hatása nm volt, kezdek kétségbe esni mert ez volt az utolsó esélyem,mert már mindent kiprobáltam..:(


2011. szept. 17. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Már bocs, de honnét szedted ezt az ostobaságot??.. Minek kell megvizezni a vattát?

Én az ujjbegyemmel szoktam amúgy kenni. Felesleges még a vattakorongokat is elpocsékolni hozzá. Ha nem válik be, akkor a háziorvos küldjön tovább szakemberhez.

2011. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj újra elolvastam a használati útmutatót és tényleg én vagyok a hülye.Félre olvastam bocsánat.Mindig csak kapkodok..:S -.-

Akkor valószínű ezért nm használt.

Visszavonom a kérdést, bocs az időpazarlásért.

2011. szept. 17. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond:)! Bocsi a kitörésért, csak azt hittem, valakitől hallottad. Sajnos nem ritka, hogy hülyeségekkel álltatják az embert.
2011. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!