Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Kellene változtatnom valamin?

Figyelt kérdés

Mostanában sok ilyen jellegű kérdést látok itt fent. Légyszi ne ítéljetek el, mostanában depis vagyok, nem érzem magam szépnek, és nem tudom mivel lehetne javítani a helyzeten. Előre is köszönöm az építő jellegű kritikákat!

Kérek mindenkit, hogy ne sértegessen!

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 20. 13:47
 1/10 Peston válasza:

Ez ugye vicc? Csinos vagy, jól nézel ki, szerintem így perfekt. :P Nem kell szupersztárnak lenned, helyén van a dolog így is. :)


Az egyetlen dolog, amin változtass: ne csak felszínesen mutass önbizalmat, belül is érezd. :) Nincs mitől félned. :)

2011. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos vagy, nincs veled semmi baj. :)
2011. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a szemöldököd túl vékony, én egy picit visszanöveszteném a helyedben.
2011. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát egy kis mozgás nem ártana, a szemöldöködet szedesd ki rendesen kozmetikussal, mosolyogj, és ne erőltesd a pózolást, mert nem megy.
2011. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A külső a kérdés. A középső képet fotós csinálta, ő majd tanít pózolni:)
2011. szept. 20. 14:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig kozmetikus gyantázza és festi a szemöldököm! Jobb oldalon viszont hibás, nem nő úgy, és nem olyan sűrű, mint a másik oldalon. Míg tart a festés, addig szép, de utána ceruzával tudom javítani..
2011. szept. 20. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
ez a kép nem elérhető
2011. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát ja nekem sem...
2011. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt poénnak szánta... de nem az
2011. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, leszedtem a képet egy idő után. Miután elegendő választ hallottam, már nem akartam hogy még többen lássák..
2011. szept. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!