Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga hajra barna festék?

Sárga hajra barna festék?

Figyelt kérdés
Fodrászom megpróbálta fekete hajamat kiszőkiteni. Már két alkalommal voltam nála elértünk egy sárga szint amit nagyon nem szép, de ahogy nézem a hajam állapotát nem szeretnék még egy szőkitésen átesni, sőt rájöttem, hogy nem áll előnyösen a szőke. Gondoltam befestem a hajam világosbarnára azonban nem tudom befogná e. Kérlek adjatok ötleteket milyen festékkel fessem be ami befogná, képet is mellékelhettek szinről. Perpill minden barna árnyalatra nyitott vagyok, csak ez a sárga szin tünjön el... :)
2011. szept. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetes sötétszőkével próbálkozz sztm. Az a köztudatban szereplő "világosbarnára" fogja be.

[link]

[link]


Szval mindegy, csak természetes szín legyen, mert akármilyen fura hajszín kijöhet a szőkített hajból, kezdve a pirosas hajtőtől egészen a zöld hajig.

Tehát .0 legyen a vége.

2011. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,és arra számíts, hogy első pár alkalommal a szőkített rész ledobja a festéket.
2011. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is feketéből szőkítettem. nekem szép színe volt, a fodrász kevert a festékhez valami hamvasítós cuccot is. De nem tetszett, és visszabarnultam. Syoss-os festéket vettem, praliné szín mixet. Befogta, egyenteletes, nagyon szép. Lehet hogy le fogja dobálni, de mire ledobja, úgyis festeni kell, mert gyorsan nő a hajam.

[link]

2011. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szép szin ez a Syoss-tól amit belinkeltél! Lehet megpróbálom én is, remélem sikerrel járok. Köszönöm mindenkinek!
2011. szept. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!