Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajfestékre barna?

Fekete hajfestékre barna?

Figyelt kérdés
A következő lenne a kérdésem. Feketére festettem a hajam (még ez az első alkalom) és nagyon megijedtem, mert hullik. Nem nagyon, kicsivel jobban mint eddig, és az is lehet, hogy azért tűnik így mert eleve jobban figyelem hogy mennyi jön ki fésülésnél, mint a festés előtt, szóval ráparáztam rendesen. Nagy álmom volt ez a fekete hajszín, és igazából ezzel érzem igazán jól magam, csak úgy ragyogok ha tükörbe nézek és látom a színét :) Viszont a hajam egészsége többet ér, szóval úgy gondoltam nem festem be többet feketével, viszont leszívatni semmiféleképpen nem vagyok hajlandó, de a lenövés is nagyon csúnya lenne (bár az eredeti hajszínem sem volt világos, inkább sötét, vagy gesztenye barna.) Ha egy barna festéket kennék rá, befedné a fekete hajszálaim?
2011. szept. 21. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a feketére barnát kensz, ugyanúgy fekete marad. Bár nagyon szép, de ugyanakkor nagyon hálátlan szín is a fekete. Ha nem akarod tönkretenni a hajadat, inkább növeszd le. Én is nagy nehezen emellett döntöttem, azóta csak színezőt használok, de meg természetesen "folyamatosan" engedi a színét.... :s
2011. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fekete festék a legkárosabb a hajadra nézve. Nekem több évig fekete hajam volt, én is imádtam de mára szinte fele annyi hajam maradt... :/ Ajánlom neked a Colour B4 hajfesték eltávolítót! dm-ben lehet kapni :)
2011. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyjábol befogta. egyáltalán nem maradt olyan fekete mint előtte, inkább sötétbarnás árnyalata lett.
2011. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!