Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van/Volt olyan általatok...

Van/Volt olyan általatok használt termék, ami márkás (sokat reklámozzák) és mégis bevált?

Figyelt kérdés

Ugye a legtöbb ilyen áru csak pénzkidobás, mert nem érnek semmit... legalábbis ezt állítják sokan.

Ért már benneteket ezzel kapcsolatban kellemes csalódás? Lehet bármi, ami szépségápolással kapcsolatos, smink is, csak nem akartam két helyre feltenni a kérdést.


2011. szept. 22. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam a Dove tusfürdői beváltak (a samponok nem). Ellenben a nagyon nyomatott Palmolive egyáltalán nem jó, ráadásul olyan sok kell belőle, hogy drágábban jövök ki vele.
2011. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wella pro Series hajbalzsamban abszolút pozitívan csalódtam. Nagyon jó az illata, sokáig érezni és olyan hatása van tőle a hajamnak, mintha pakolást is használtam volna.
2011. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nivea clean&clear tonik és bye-bye spot
2011. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a head&shoulders sampon korpa ellenes citrusos verziója :) Bár már nem reklámozzák,mikor volt a tv-be akkor kezdtem el használni.

Nívea tusfürdők-mintha simább lenne tényleg a bőröm utána,volt egy bőrradíros tusfürdőjük is,az is tuti volt!

2011. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pl az elseve tükörfény sampon/balzsam, dreft folyékony mosószer... És biztos találnék mást is, ami még bevált, csak most hirtelen ezek jutnak eszembe. Nem mind pénzkidobás, és egy nagy cég ad a reklámokra is, ettől nem függ, hogy valami jó-e vagy nem.
2011. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!