Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam most szőke melírozott,...

Barbi5110 kérdése:

A hajam most szőke melírozott, azt befogja a fekete festék? Unom már a szőkét.

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1.menj el fodrászhoz,otthon ne próbálkozz ilyenekkel

2.befogni befogja,de pár mosás után "ledobja' a hajad a festéket,ezért kéne fodrászhoz járni rendszeresen ő megcsinálja neked normálisan

2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia n nagyon világos szőkéből csinááltam 20 perc alatt sötét csokibarnát! Csak vettem 2 doboz kakóbarna hajfestéket én wellatont vettem rajta hagytam 20-25- percig megmostam és ennyi nem volt se foltos se vörös szép színe lett és engem is ijjeszgettek hogy így elszúrom meg foltos lesz meg vörös hát nem lett :)
2011. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem ijesztgetek jártam már így,otthoni "sufni tuninggal"azért írom,hogy inkább fodrász.otthon meg vagy összejön vagy nem...ha nem,akkor a fodrászhoz végigmenni a városon olyan hajjal,sztem gááz...
2011. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a válaszokat ! Én feketét vettem rá remélem befogja nekem is. Csak már bánom hogy hagytam magam lebeszélni a kékes feketéről.... :( vagy???
2011. szept. 23. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is azonnal szokott ronda lenni a szőkére festett sötétebb szín, hanem néhány hét múlva elkezd foltosodni.


Kérdező, ha mégsem tetszik a fekete és befested (egyébként fasza zöld színt tud eredményezni a szőkére festett fekete szerencsétlen esetben), akkor azt már nem fogod tudni egyedül leszedni, ugye tudod? Csak azért kérdezem mert én nem tudtam és két évig tornázott rajta a fodrász mire normális színű lett újra...

2011. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Befogja, de tényleg dobni fogja lefele magáról a szőke.
2011. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne feketével fesd be mert azt soha az életbe nemtudod majd világosabbra festeni csak szívatással inkább sötétbarnával az ugyan olyan mint a efekete és ráadásul nem fog kihullani a hajad, ugyan kopni biztos kopni fog a hajd pár hónapig de ha látod hogy kopik csak az aljára után festést tehetsz 1-2- hét után mert a hajvégeknek több idő kell.
2011. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!