Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennek a lánynak milyen színre...

Ennek a lánynak milyen színre lehet festve a haja?

Figyelt kérdés

[link]



csomó képen ilyen ezüstös


2011. szept. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
platinaszőke?
2011. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

itt olyan érdekes

[link]

2011. szept. 25. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne photoshop. De amúgy ha szürkés akkor olyan hamvas szőke lehet szerintem. Amúgy hogy a francba lehet megcsinálni ilyen dúsra a hajat? Egyszerűen nem értem.


17/L

2011. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egymillió gr póthaj van benne,az tuti!!!
2011. szept. 25. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire photoshoppos a kép, De hogy hogy csinálták meg így a haját fogalmam nincs. Az enyém is dús, de sose tudnék belőle ilyen csinálni.. Nem is tudom ennyire megnövelni a hajam, mert sehogy nem áll, ha így meg nő, a fejemen lévő hajat úgy lehúzza a többi haj, és olyan lapos , a végén meg látszik, hogy dús..
2011. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is dús a hajam,most rendeltem póthajat,hát kíváncsi leszek..az az életcélom hogy ilyen hajam legyen :D
2011. szept. 25. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

A második kép amit linkeltél a világ legegyszerűbb dolga!

Platinaszőke rá teszi a fodrász a hamvasíót és rózsaszínes-ezüstös lesz!

Nem láttál még idős néniket fehér-lila hajjal??Na ez is attól van,csak mivel fiatal,neki nem fehér haj kell hanem platinaszőke...Ennyire egyszerű...:)

De hogy tudj róla kedves kérdező,azzal hogy ezüstös hajszín,nem mondtál hülyeséget,mert van már ezüst festék! Nem színező a 8-10 éveseknek farsangra,hanem rendes hajfesték! :)

2011. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is platinaszőke a hajam,de kék lesz ha a hamvasító kicsit megfogja :S neki meg olyan szép tényleg!
2011. szept. 26. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!