Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna hajfestéket az oxy...

A barna hajfestéket az oxy reload lemossa? és milyen szín marad utánna? :?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az oxy reload?
2011. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hajfestéket általába semmi nem 'mossa le', az beleivódik a hajadba, azt csak leszivatni lehet, oxygentával, szőkítőporral és szőkítőkrémmel, de nem mindegy milyen mennyiséget keversz a porból, hányas oxy-t használsz, és legfőképp hányszor festetted előtte a hajad, mert annál inkább van roncsolódva, és nem biztos, hogy egy erősebb egyveleg után marad hajad!!!
2011. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általába leszivatás után rézvöröses árnyalatú hajszín marad, amit rögtön festeni is szoktak, attól függöen milyen hajszínt szeretnél. Ha mondjuk szőkét, akkor ahhoz a fodrász már úgy keveri ki neked a szőkítőt, hogy legkevésbé roncsolja a hajad és a legtöbbet világosítsa. De előfordul olyan is, hogy többször kell egy hajszínt világosítani az optimális hajszín elérése érdekében, ha túl sötétből többszöri festés után világosat szeretnél, az nem biztos, hogy egy világosítással elérhető.
2011. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát szőkét szeretnék,de akkor a fodrászhoz forduljak.köszike:)
2011. szept. 28. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én most gépeltem be ezt az oxy reload-ot és vannak tapasztalatok a google-on, mindenki azt írja, hogy nagyon jó, és szépen lehozza a színt, szerintem nézed meg őket, azután próbáld ki!
2011. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!