Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászkellékes festék mennyir...

Fodrászkellékes festék mennyire jó?

Figyelt kérdés
Múlthéten voltam fodrásznál, festette, világos színt szerettem volna, vmi szép hamvas szőkét, de sötétszőke lett. Most itthon akarom átfesteni, extra világos hamvas szőkét ajánlottak. de nemtudom mennyire lesz olyan színű...
2011. szept. 28. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerény tapasztalataim alapján semennyire. Festett hajat szőkíteni normálisan csak fodrász tud.
2011. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szőkítéssel.szőkítőpor. én fél évig szenvedtem, majd utána lett csak szép hamvas szőke. Ami életem legrosszabb döntése volt, a szőke alapból tönkreteszi a hajat. Szenvedek, visszaszeretném kapni a barnát, csak úgy szétroncsolta, hogy már harmadjára lettem barna. Jól gondold meg! Max fodrásszal
2011. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Javaslom, várj még vele egy kicsit. Lehet egy picit meg kellene rajta szívni, de várj még! Legalább 3 hetet.

Aztán esetleg egy 9-es oxival és szőkítővel próbálkozz! Max 30 percig hagyd rajta (folyamatosan figyeld, és ha már olyan, mint szeretnél, inkább előbb mosd le) és szintén fodrászkellékes holmi legyen. Inkább kicsit több legyen rajta a cucc, mint kevés, mert könnyen végezheted fehér hajtő sötét hajvég kombóval, amit nem valami jól fog meg a festék.

A festéket 6-os oxival tedd rá miután végeztél a szőkítéssel.


Felelősséget nem vállalok! :)

2011. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
festék festéket nem világosít! kéne egy radír!
2011. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, ha a szőkítést akarod, amit előbb írtak, először a hajvégre vidd fel, hogy szívja, és csak utána a tövére..
2011. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!