Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör, hullámos hajból miért...

Göndör, hullámos hajból miért nem tudok szép frizurákat készíteni, az összes hajötlet a neten mind egyenes hajhoz van, ahhoz áll jól?

Figyelt kérdés
Eleve a göndör hajamnak nem olyan az esése,mint a szép egyenes, puha fényes egyenes hajnak. Megnéztem egy csomó videót a youtubon is frizurakészítésről,amit mind egyenes hajúak csináltak. Csak én vagyok ilyen béna,vagy göndör hajhoz tényleg nem mutatnak a különböző frizurák?
2011. szept. 30. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A göndör hajhoz azért nincs annyi frizura tipp, mert az természetesen szép, és áll magától, lehet tüzögetni,lazán összefogni, és mutat magától;de egyszerűen egyenesítheted a hajad hajvasalóval, ha néha szeretnél kreálni.
2011. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tényleg nem nagyon van. nekem is göndör, én is kerestem, volt olyan oldal, ahol be lehetett írni, hogy hosszú, göndör hajra frizurák, na, a majdnem 100-ból volt 3 természetes göndör. ott meg nem volt frizura, csak hátulról lefényképezve...találtam pár videót, ahol elvileg göndör haj ápolását mutatják be, de vagy afro ember volt rajta (más a haja), vagy olyan, akinek az enyémnél kb. tizedannyi haja volt. nem nagyon van használható, arról nem is beszélve, hogy most mindenki az egyenesítésre kattant rá.
2012. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!