Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz bőrre milyen egyszerű...

Száraz bőrre milyen egyszerű megoldást tudtok, meg mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ilyenkor télen eléggé száraz a bőröm, főleg a kezemen amit sűrűn mosok is. Eléggé klóros a víz errefelé és még ha jön a hideg idő akkor állandóan kenegethetem krémmel. Van vmi ötletetek amivel tartósan ellehetne érni hogy krém nélkül se legyen száraz?

Gondoltam arra hogy keveset iszok és azért de ha többet iszok akkor is ugyan ilyen.


2011. okt. 4. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb: Olivaolajba tegyél egy kis illóolajat( csak, hogy legyen valami illata, de nem muszáj, én kokuszosat, vagy vaniliásat szoktam tenni) és azt kend magadra tusolás után, mikor még nedves a bőröd. El fogsz ámulni, hogy milyen puha, selymes lesz tőle a bőröd.
2011. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de igazából nem száraz a bőröm csak a kezemen, illetve nagyon ritkán száraz a többi helyen. Ha ezzel bekenem amit javasoltál akkor ez mennyire lesz tartós? Kézmosás után újra száraz lesz?

Mert a krém 1-2 kézmosás után lejön és utánna olyan mint előtte volt.

2011. okt. 4. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan használod akkor természetesen javítja a bőröd általános állagát is.
2011. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a körömvirág krém jobban bejött mint bármi drága dolog ;)
2011. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vékonyan kend be disznózsírral! A kozmetikus ezt ajánlotta egy vendégnek, akinek az arca nagyon száraz zsír hiányos!!Egy próbát megér!! :)
2011. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!