Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már a bio dauert?...

Próbáltátok már a bio dauert? Mennyire tartós? Van valami kellemetlen mellékhatása?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nem is hallottam róla, de átverés szaga van... Egy kémiai eljárás hogyan lehet bio? Márpedig a haj szerkezetét átrendezni csak a kémiai kötések bontásával és újrarendezésével lehet, ami mindenképpen kémiai eljárás kell, hogy legyen...
2011. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de biztos vannak a különböző szerek között fokozatok. Állítólag ma már sokkal kevésbé káros a sima dauer is, mint mondjuk 20 éve. Meg ha ezt hajgyógyászattal foglalkozók is alkalmazzák, annyira csak nem lehet káros (gondolom én naivan). Csak senkit sem ismerek, aki próbálta.
2011. okt. 6. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

tény, hogy sokkal jobbak a mai dauer eljárások, mint 20 évvel ezelőtt.. Vannak gyümölcssavas, meg mindenféle dauer eljárások, amik egész jók. De azért az eljárás ugyanaz...

Hajgyógyászati célbólpedig egészen biztosan nem dauerolnak, hajgyógyászattal is foglalkozó fodrásznak pedig ugyanúgy ki kell fizetnie a villanyszámlát, mint neked, tehát olyasmit is meg fog csinálni, amivel esetleg nem ért egyet, mert mindig a vendég kívánsága az első. Ha szögegyenes haja van és göndört akar, akkor göndör haja lesz, bármiáron.

Önmagában egyébként egy dauertól nem megy tönkre a hajadm nekem volt dauerolva, de jó minőségű loreal dauerrel, nem valami kétes eredetű cuccal. A gond az, hogy ez olyan, mint a hajfestés, lenő. És ez pár centinél még nem feltűnő, tehát egy fél évig simán elvagy vele, de amikor újra kell dauerolni, akkor nem lehet csak a tövét, és másodszorra pedig már nem bírja ki a hajad, az ahol már kétszer ráment a fodrász, elkezd töredezni és csúnya lesz.

2011. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!