Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestessel kapcsolatos...

Hajfestessel kapcsolatos kérdés?! Mit tanacsoktok? Mindig vörös marad a hajam tőve, hamvas szőke helyett!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évek óta szőke vagyok, 2 éve megszületett a lányom, azóta bármikor, barmivel festem a hajam, a tove mindig vörös marad... az eredeti hajszinem sötét barna (gesztenye). Szeretnék hamvas színt, a hajam vége olyan, de egyszerűen a tove ronda rézvörös.. 9%- os hidrogennel festettem eddig framesi 7 vagy 8 nc vel... mit tanacsoltok?? nem szeretnék lemondani erről a színről, lehet én csinalok valamit rosszul? vagy kevés a hidrogén % a? vagy a festék? köszönöm a tanácsokat, kérem a trollok mellozzenek! köszönök minden tanácsot, véleményt!
2011. okt. 6. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

mivel sötét az eredeti alapszíned, nem meglepő, hogy a töve mindig sötétebb marad. mivel gondolom a teljes hajhossz már többször át volt kenve szőke festékkel, ezért a hajvégen már el tudtad érni a hamvas árnyalatot, de mivel a lenőtt rész még nem volt szőkítve, festékkel 2-3 árnyalattal világosabb szőkítés nem érhető el - így marad ez mindig olyan narancsos árnyalatú!


nem ismerem a terméket, amit használsz, de 9-esnél erősebb hidrogén-peroxidot nem javasolt tőre kenni! (leéghet a haj!)

ha nagy az árnyalatkülönbség az eredeti és a kívánt hajszín között, a fodrász "leszívatja" a hajat (előszőkítés), és utána viszi fel rá a festéket - de ezt otthoni kísérletezgetésre nem ajánlom.

inkább azt mondom, hogy próbálkozz olyan 2 árnyalattal világosabb festékkel rámenni a tőre + 9%-os oxival.

legjobb lenne fodrász segítségét kérni (így látatlanban sokat nem tudok mondani) vagy legalább fodrászkellékesnél tanácsot kérni

2011. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg ha van időd, a töveket először picit világosítod szőkítő krémmel (pl. Garnier E0-s :

[link] ), majd ha kész, lemosod és utána viszed rá a hajadra a hajfestéket.

2011. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!