Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a lábam (először...

Leborotváltam a lábam (először), és piros pöttyök vannak rajta, miért van ez? Mikor múlik el? Ti hogy borotváltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!A piros pöttyök el fognak múlni egy kis idő múlva,ez pár óra,esetleg egy nap.Szerintem ne kenegesd,legalábbis nekem mikor még borotváltam,még inkább pirosabb lett ha bekentem.A másik dolog amit mondani szeretnék,még fiatal lehetsz,hogyha először borotváltad a lábad,de szerintem legközelebb próbáld meg legyantázni,vagy leepilálni,mert akkor sokkal továbbig marad sima a lábad.Igaz hogy fáj,de megéri szerintem.Ha bármi kérdésed lenne,bátram írj nekem.:)

Szia,Honey

2009. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban fiatal, akkor gyanta és epilátor vételére elég nehéz rvenni a szülőket...

Esetleg marad a szőrtelenítőkrém, de abból csak a VEET ér valamit...Rákened a lábadra 5 perc múlva lehúzod a műanyag bigyóval és már szép sima, pöttyök nélkül, és amikor visszanő akkor sem szúr:)

2009. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan fiatal... már tűnnek el a pöttyök. De nagyon rossz.:S Én inkább gyantáznám vagy valami, de sajnos jelenleg csak a borotva megoldás van.
2009. ápr. 29. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:
hitőpor az jó,,bár én epilálásnál nekem csodát tett,nem pirosodott ki a lábam,szoval ha leborotválod szerintem használ közvetlenül utánna hintőport(gyógyszertárit pl.kamillásat)
2009. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs kimaradt a mondatbül ,,bár én epilálánál használom de epilálás után csodát tett
2009. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi(:
2009. ápr. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!