Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Smink 15 évesen? Újra szép,...

Valaki : kérdése:

Smink 15 évesen? Újra szép, egészséges haj?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Az összes osztálytársnőm sminkeli magát..Nekem is tetszene egykis szemhéjpúder,meg szemceruza,de félek,h ha most elkezdem,20évesen tiszta ránc leszek... Vélemény? A másik,hogy mostanában kicsit hullott a hajam (állítólag az idegességtől) és nem tudom mit csináljak vele,h megint egészséges legyen...Azontúl,h nyugodt vagyok :D Valami gyümölcs stb...
2011. okt. 8. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hajadra gyümölcs, vitaminkúra, és vigyázz hogy ne fázzon meg,ha lehet hagyd magától megszáradni a forró hajszárító sem jó neki.

A sminkről nekem az a véleményem, hogy egy kis szemhéjpúdertől, szemceruzától nem fogsz ráncosodni,csak tudni kell mértéket tartani, nem kell egy reggel magadra kenni a teljes palettát-megjegyzem az szerintem nem is szép!

2011. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kezdtem festeni magam,de csak mértekkel, szemceruza és szempillaspirál,bulikór szemhéjpuder,de smmi több,de mikor hazaérek suliból,vagy valéahonnan rögtön le is mosom,azt olvastam,hogy ez fontos hogy pl: éjjel ne aludjunk sminkel,mert elkezdhet hullni a szempilla meg ilyenek..szerintem ennyitől nem leszel ráncos:)
2011. okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ja és a haj,nekem is volt olyan idő hogy hullot,s mikor megkérdeztem egy fodrászt,mondta hogy természetes,mert az évben van hogy hull,van hogy nő..és télleg elmulott a hajhullás...

de azért vigyázz rá,az előttem szóló jólmondta,hagyd hogy magától száradjon,ne vasald,göndörítsd sokat,ha mégis vegyél neki megfelelő szert hogy védje a hajad.

balzsamozd mosás után,van olyan hogy 5-10percet kell rajtahagyni és lemosni..nekem az iesmik váltak be:)

2011. okt. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is 15 évesen kezdtem sminkelni magam, egy kis púder,szempillaspirál,szemceruza..most 20 vagyok és nem ráncosodom:D nem kell túlzásokba esni, és minden nap lemosni, buli után se felejtsd el..mert a sminkben alvástól már lehet szépen ráncosodni..

a hajadra én regeneráló hajápoló terméket vennék, nekem a garnier naturals-os avokádós sampon-balzsam vált be,szépen helyre rakta a kiszáradt hajamat..de persze ezt ki kell tapasztalni, hogy kinek melyik termékek válnak be:)

2011. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a szóismétlésért:D
2011. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ki fogom próbálni,amit javasoltatok :) ja, és semmi baj a szóismétlésért,velem is megesik :D
2011. okt. 8. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:

előttem szólóknak van igazuk nyugodtan festheted magad csak utána mosd le :)

hajadra gyógynövényes sampont-balzsamot ajánlanék vagy hajszeszt :D

2011. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!