Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, h a barátnőmnek...

Lehetséges, h a barátnőmnek tényleg emiatt olyan szép az arcbőre?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nappalra hidratáló krémet használ, éjjelre viszont mindig tejes vattával törli át az arcát, attól ilyen szép neki, a szájára pedig vastagon mézet ken.

Lehetséges, hogy tényleg attól van nagyon szép bőre?

Akkor én is kipróbálnám!


l/20


2011. okt. 9. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a méz tényleg hatásos, a tejes dologról viszont még nem hallottam..:D
2011. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A méz jó de tejtől büdös lesz az arca.
2011. okt. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehet aludni mézes szájjal, hiszen csak egyszer forditsa oldalra az arcát vagy forduljon hasra, vagy biccenjen le a feje, maris osszeragad a párna, arca, haja meg minden a mézzel.:)
2011. okt. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát igaz, én ezért nem éjszakára szoktam..:D
2011. okt. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy? Egesz nap zárt, mézes szájjal jársz?:D
2011. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mézes trükköt már én is halottam meg próbáltam is. Ez hatásos. :) De a tejben nem vagyok biztos. :S A Clinique-nél mondták, meg már halottam több embertől is, hogy aki pattanásos ne nagyon igyon nyers tejet, meg csökkentse le a tejtermék fogyasztását.

Most én is ezzel próbálkozok. :D Eddig nagyon kakaós voltam, majdnem minden nap ittam egy bögrével, kettővel. De egy pár hete nem iszom, és a szám körül már nem jön ki annyi patti. Viszont elég nehéz lemondani róla.

Nah, szóval annyit tudok, hogy belülről nem igazán tesz jót a bőrnek, kívülről használva nem tudom. :D

2011. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A mézet úgy kell szájra használni, hogy vastagon bekened, majd 5-6 perc után lenyalod és lemosod :)

rövid távon nagyon hatásos, hosszú távon épp ellenkezője

2011. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!