Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakorisággal kell...

Milyen gyakorisággal kell ezeket használni (folyt. Lenn)?

Figyelt kérdés
Most vettem az Avontol egy Thaiföldi lótusz pórustisztitó arcmaszkot (Planet Spa) és ugyancsak egy Planet Spa Japán szaké és rizs Lehúzható arcmaszkot.Az elsőt tudom,hogyan kell használni azonban a 2. nem értem mire érti azt,hogy hagyja tökéletesen megszáradni majd húzza le..??..és amúgy ezeket milyen gyakorisággal kell használni?..és használhatom őket felváltva?..Köszi a válaszokat!!
2011. okt. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szaké és rizs maszk lehúzó maszk, kicsit vastagabban kell kenni és utána egyben leszedheted az arcodról. És egy héten 2 alkalomnál többször nem kell használni.
2011. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)...és úgy hasznáhatom,hogy kedden pl.a pórustisztitót és pénteken a szakést?:d..szóval lehet őket felváltva használni?
2011. okt. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!