Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 3 hajmosás és vasalás sok?

Heti 3 hajmosás és vasalás sok?

Figyelt kérdés

Nagyon káros a hajra?


15/L


2011. okt. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hajmosás rendben van, de a gyakori vasalástól törni fog a hajad.
2011. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
én is ezt csinálom+festett is. Hővédő sprayt használok, fodrász még nem szólt, hogy törne.
2011. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én hetente 1x vagy 2x mosok hajat és 1x vagy 2x vasalom ki (hajmosás utáni reggel szoktam gyorsan átvasalni a hajam).

Nekem eleve száraz a hajam, ezért placentás hajpakolást használok, meg gliss kur hajbalzsamot, a spray-s változatot.

Hajvasalás előtt pedig kallos hajvégápoló szérumot használok.

Így alig töredezik a hajam.


Ha már vasalod a hajad, szerintem használj hajvégápoló vagy hővédő szérumot és pakolással regeneráld a hajadat!

16/L

2011. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind3-atoknak! :)
2011. okt. 17. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
a 3 hajmosás sok egy héten :/ minimalizáld 2-re !
2012. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: nem birom csökkenteni, mert hamar zsirosodik. egyépként már 2-3 éve hetente 3x mosok hajat..meg vki azt mondta, h nem szabad megengedni a zsiros hajhullást..://
2012. szept. 17. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:

amikor nekem is már zsírosabb a 3. napon akkor valami csini copfba felkötöm.. 3.4. napon már én is mosom..csak hozzá kell szoknia a fejbőrödnek h heti 2x mosod.. én a helyedbe 2 hónapot rászánnék a dologra, hátha javul a helyzet..


utolsó voltam (:

2012. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
(: köszi, majd még elgondolkodom rajta..:)
2012. szept. 18. 18:05
 9/9 anonim válasza:
Szerintem siman moshatod hetente 3X a hajad,en igy igy csinalom. A hajvasalas valoban karos,a hajszarito kevesbe ezert azt ajanlom(en is ezt csinalom) jo alaposan kisfogu fesuvel kifesulod a hajadat,ra hovedo es utana megszaritod olyan mintha vasalnad,tolem naponta megkerdezik,hogy vasalom e,de nem.
2017. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!