Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak a hajamra,...

Mit használjak a hajamra, hogy ne kócosodjon?

Figyelt kérdés

Minden hajmosásnál (kb 5 naponta) rengeteg hajam hull ki, mert vizesen kell kifésülnöm, mert göndör és csak ilyenkor lehet. Sokáig azt hittem, hogy hull a hajam, de rájöttem, hogy hajmosáskor és utána hull ki nagyon sok.

Mindig nagyon nehéz kifésülni, s nem merem elhanyagolni, hogy egyáltalán ne kócoljam ki.

Már nagyon megvékonyodott a hajam, régebb sokkal több volt, gondolom az örökös tépés miatt.

Mit tegyek?


2011. okt. 16. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kifésülőspray. :) A Shauma-nak van ilyen, csak nem találtam róla képet. Olyan rózsaszín egyébként, Tescoban, Rossmanban, dm-ben lehet kapni.

Nekem nagyon bevállt. :)

2011. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Gliss Kur-nak,illetve az Elséve-nek van kifésülő spray-e,mindegyik nagyon jó!Én is ezt használom,mert a balzsamtól hamar elnehezül.De szerintem próbáld ki a pakolást is!én is vizes fejjel fésülök,és amig ezt használtam,nem hullott ki annyi hajam!
2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!