Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen férfi arcszőrtelenítő...

Milyen férfi arcszőrtelenítő krém van? Illetve mi a véleményetek a MOOM® M4Men bio szőrtelenítő csomagrol?

Figyelt kérdés
ami tényleg működik,
2011. okt. 16. 17:46
 1/1 anonim válasza:
Állítólag semmilyen nincs amit arcra is lehetne használni és nem okozna bőr irritációt. Ugyan ezt a kérdést tettem fel másképp fogalmazva itt én is, de csak egy választ kaptam jelenleg azt hogy nem lehet használni mert bőr irritációt okoz. De sajnos azt nem tudom hogy akkor pl intim résznél meg lábon,karon akárhol meg miért nem? Nekem nincs bőr allergiám és a bőröm sem annyira érzékeny azért, egy borotva sokszor nekem nagyon fel tudja karistolni mire leszedem a szőrt, pedig 5 pengéssel borotválom de olyan a szőröm mint egy drótkefe. Ezért is szeretnék én is valami arc szőrtelenítőt.
2012. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!