Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalatok ricinusolajjal...

Tapasztalatok ricinusolajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha hosszabb lenne a hajam és a szempilláim, a szemöldökömet is szeretném kicsit dúsítani. Mik a tapasztalaitok a ricinusolajos pakolással kapcsolatban? Esetleg vki linkelne képet? Előre is köszii!!!
2011. okt. 18. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok linkelni sajnos. Én is a szemöldökömre használtam, de nekem abszolút semmi hatása nem volt. A többiről nem tudok nyilatkozni. Bár húgom azt mondja, neki dúsabb tőle a szempillája.
2011. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hoxa.hu-n van egy csomó napló hajnövesztéssel kapcsolatban (+képek is) nézz szét ha gondolod!
2011. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stingli válasza:
Szia! Én is a szempilláim hosszabbítására használtam. Rendszeresen kenegettem vele a szempilláimat, sajnos nem sok sikerrel. Gyakorlatilag én nem láttam változást, plusz lefekvés előtt kentem be a pilláim töveit és eléggé kellemetlen volt az a zsíros érzet.
2011. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 randomgirlLOL ***** válasza:

Amikor hajtőre használtam egyszer (ugye, hogy gyorsabban nőjön a hajam), csak rontott az egészen, mert lelapult, kicsit fénytelen is lett, és egy nap múlva nagyon bezsírosodott. Ezért most csak hajvégekre használom, meg szempillára.

Nekem a szempilláim erősödtek, de puhák is lettek, és ráadásul nagyon megnőttek. A hajamnál félig-meddig vált be, szemöldökre nem használtam még. :D

2013. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!