Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BABA Szappan vélemény?

BABA Szappan vélemény?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, nem rossz. De a Dove sokkal jobb. Vagy a dm-be kapható Alverde-t tudom még ajánlani.
2011. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt is tesztelik állatokon, tehát én is az Alverdét, esetleg a magyar Yamunát ajánlom.
2011. okt. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én imádom a baba szappant,nagyon szép a bőröm tőle.Csak az illatát nem szeretem,és azt,hogy csúnya lesz tőle a kád.Szerintem ennél kímélőbb,zsírosabb,naturálisabb szappan nincs a piacon.Nálam tuti recept ez,és a régifajta kék tégelyes Nivea krém.Pedig eléggé kozmetikum (és szappan)mániás vagyok..
2011. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baba szappan a legjobb!:-) Legalábbis nekem!:-)

De amúgy ez egyénfüggő, hogy kinek melyik a legjobb szappan!:-) Amelyiket megszereted, az lesz neked a legjobb szappan!:-)

2011. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a baba szappan annyira szárít,hogy cserepes lesz tőle a bőröm,és a családomnak is .Ugyanez a helyzet a baba dezodorral is,kivörösödik,viszket tőle a bőrünk,és még a hónaljszőr is elhalt.Ha a Baba nevet adták a terméknek, kötelezne arra,hogy a szenzitív bőrűeknek is jó kéne lennie,szerintem.
2012. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!