Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkék! Milyen gyakran festite...

Szőkék! Milyen gyakran festitek/festetitek a hajatokat?

Figyelt kérdés
Hamar lenő, és a barna feltűnő...
2011. okt. 20. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:

2 havonta kb.

Mondjuk én eredetileg is szőke vagyok, de jóval sötétebb árnyalat, mint amivel festem ( [link] ezt használom.)

2011. okt. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Havonta (nagyon ritkán 5-6 hetente) járok fodrászhoz mert ki nem állhatom ha látszik a lenövés.
2011. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sötétszőkére festem,elég 6-7 hetente újrafesteni.
2011. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! én is kb. így, de azt hittem, mások ennél gyakrabban mennek.
2011. okt. 21. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem havonta kell, mert nagyon gyorsan nől.És magamnak festem.De csak a tövét.Ti az egészet festitek mindig?
2011. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma O8:16 vagyok. Én is csak a tövét festem mindig, így kíméletesebb sokkal, nem szeretném, ha letörne a hosszú hajam. :) Viszont évente kb. 1szer (általában Karácsonykor) befestetem a teljes hosszát, hogy frissüljön fel kicsit a színe. Hamvasíttatni általában minden szőkítésnél szoktam.
2011. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig 2x volt festve, mindkétszer teljesen. Be merjem magamnak festeni? Milyen színűt vegyek? Honnan tudjam, hogy nem üt majd el nagyon a többitől?
2011. okt. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!