Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az, hogy borotválkozás...

Igaz az, hogy borotválkozás után közvetlenül nem szabad testápolót használni?

Figyelt kérdés

Garniernek a 7 napig tartó mangó illatújával szeretném hidratálni a bőrömet, azzal szabad? Nekem azt mondták, utána egyből nem szabad, de azt nem, hogy miért nem.


Ti hogyan szokták elkerülni, hogy kiszáradjon a bőrötök?

Mit használtok?


Köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 21. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

így van, különben kipattog, kipirosodik

várj egy pár órát, vagy inkább egy napot - úgyse borotválkozol minden nap (vagy igen?)

2011. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem, legfeljebb hetente egyszer, vagy ha nagyon kell valamiért ( a hónaljam vagy lábam), maximum kétszer.

Köszi a választ! :)

2011. okt. 21. 16:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Az epilálásnál nem szabad,itt az illatanyag az ami irritálhatja esetleg.
2011. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
első vagyok - nekem epilálásnál is és borotválkozás után is irritálja a testápoló és nem sokkal később már tiszta pöttyös, vörös, ég, szóval akinek érzékenyebb a bőre, az jobb, ha vigyáz
2011. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én borotválás után is bekenem magam testápolóval. Egyszer elfelejtettem és egész éjjel vakaróztam (intim helyen) nagyon rossz volt,úgyhogy nekem krémezni kell.

És epilálás után is kenem magam.

2011. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ÉS nem pöttyösödsz ki tőle? Én is gondolkodom, hogy bekenem magam (nem rég borotváltam).
2011. okt. 21. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Na még ilyet se halottam. Én ilyet nem tapasztaltam. Leborotválom, megtörölközök és egyből kenem is be. Különben viszketnék mint állat.
2011. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pöttyös ,ha borotválás után kenem be magam.
2011. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mindenkinél más! :)

Hát nekem most egy napos a borotválásom, épp ebben a percben kentem be, de kib@szottul fáj, kipöttyösödtem rendesen. Nem jól csináltam, rájöttem. :S


Köszönöm a válaszokat! :D

2011. okt. 22. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem testápolótól is és bőrtől is függ,hogy piros lesz- vagy nem.
2011. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!