Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 3 hónapja festettem a...

Kb 3 hónapja festettem a hajam feketére eléggé lenőtt már. Nemrég ráfestettem szőkét a töbe narancs a maradék barna lett. Ha most jégszőke hajfestéket kenekrá narancssárga lesz az egész hajam vagy bese fogja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Festett feketéből a szőke nem fogni.

Tudom, én eredetileg világos-közép szőke vagyok, be volt feste még világosabbra, utána lett fekete, de meguntam, nagyon macerás volt. A fodrász azt mondta, hogy itt csak a hajvágás segít, mert teljesen tönkremenne a hajam.

2011. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A feketét először le kellett volna szedetni fodrásszal, és után festeni rá új színt. Ha így nekiállsz befesteni mégviágosabbra, akkor elképzelhető, hogy világos rézvöröses színt kapsz. Én azt javaslom, hogy vagy próbáld meg Oxy Reloaddal leszedni a színt és utána újat rátenni, vagy fodrásszal hajradírral vagy kímélő világosítással leszedetni a színt és utána kikérni a véleményét, hogy a kívánt hajszínt hogy tudod elérni.
2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...vagyis előtte megbeszélni vele, hogy mi a helyzet és a többit szépen rábízni.(fordítva írtam, de értelemszerűen bejelentkezéskor beszélem meg vele, hogy mit is szeretnék a hajammal csináltatni)
2011. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösszi szépen (: sokat segítettetek .
2011. okt. 21. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha valóban világos rézvörös lesz. és utána mindenhónapba ráfestek szőkét. talán így eltudnám érni a kívánt szint?
2011. okt. 21. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a világos réz vöröses szín, ez nagyon össze-vissza lesz, egy tincsen is előfordulhat több árnyalat, igazából kezelhetetlen és hordhatatlan lehet.

Mért nem akarsz fodrászhoz menni, vagy rábízni?

2011. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A sötétbarna hajadat minimum 2x kellene leszivatni/világosítani hogy abból szőkés árnyalat legyen, de mivel festve is volt, ez még bonyolultabbá teszi.

Ha bármit is csinálni akarsz otthon, az az, hogy lemosod és ápolod a hajad, a többit szakemberre bízod. Sose lesz olyan módon jégszőke színű a hajad, ahogy leírtad.

Így igen:fodrász/oxy reload - 2-4 árnyalat világosítás és fedés közép színű színezővel; 1-2 hónap: újabb világosítás talán újabb 3-4 árnyalat világosodás és talán előfordulhat, hogy bepróbálhatod a jégszőke hajszínt.

De lehet, hogy még egy világosítás kell, attól függ milyen az eredeti hajszíned, mennyit bír, mennyire van roncsolódva.

2011. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
végülis én nem szőke hajat akarok hanem aza csibesárga
2011. okt. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!