Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VV Kingának mitől olyan szép...

VV Kingának mitől olyan szép dús a haja? Az enyém lelapult, mosás utáni napon már kezelhetetlen. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami hajdúsító sampont használ..
2011. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt van pár tipp: [link]

(előző)

2011. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neki hajdúsítást csináltak, úgy ahogy a hajhosszabbítást is lehet (elképzelhető, hogy az is van neki). Nem hiszem, hogy teljesen eredeti lenne, főleg, hogy még festett szőke is.

Amúgy Neked meg azt ajánlom, hogy keress egy jó fodrászt, aki levágja egy jó fazonra, az segít a legtöbbet.

2011. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szárítsd a tövénél körkefével és akkor egy kicsit magasabb lesz a töve. Én úgy szoktam, és akkor 1-2 napig nem olyan lapos. Amúgy meg be szoktam tupírozni és hajlakk, ha nagyon lapos. Azt nem tudom, hogy a VV Kinga haja mitől olyan, de én is szeretnék olyan hajat. Az enyém is szőke, de egyáltalán nem olyan dús:(
2011. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!