Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan/mivel tudom megcsinálni...

Hogyan/mivel tudom megcsinálni ezt a hajat? (+kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Hajsütővassal a hatás nagyon loknis lesz, ez a frizura meg kicsit rendezetlenebb, és nem kifejezetten loknis, szerintem mégis nagyon szép. Gondolom, nem ez a természetes haja ennek a színésznőnek, bár mindegy is...a lényeg, van tippetek, hogyan tudnám megcsinálni, hogy ilyen természetes hatású, mégis szép legyen?:)


2011. okt. 22. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Fond be a hajad, és hagyd úgy 1-2 napig. Talán ilyesmi lesz
2011. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam, magától. Mosás után csak egy kevés Gliss Kur hajvégápló sprayt teszek rá.
2011. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vastag hajcsavarókat kell bele rakni és száradás után NEM megfésülni,hanem csak szét szedni a loknikat.

[link]

2011. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:
Nekem ilyesmi formájó lesz, ha beszárítom göndörítős hajszárítófejjel. Meg van egy hajformázó, nem tudom mi a neve, de úgy néz ki, hogy szivacsszerű anyagból van, hosszabb, és köré kell tekerned a hajad, aztán összedugni a két végét szorosan, és hagyni úgy megszáradni. Meg a vastag hajcsavaró is jó.
2011. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hoyg természetesen ilyen a haja, de nagy csavarókkal vagy youtube - Michelle Phan papíracskós-hajcsavarós videója segíthet. Hasonló alapon működik, mint a szivacsos hajformázó.
2011. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Am a Michelle Phan-es dolgot csináltam már:D csak kicsit túl göndör lett az eredmény...hajcsavarókkal, főleg nagy méretűvel még nem próbálkoztam soha...lehet az lesz a megoldás...a fonással csak annyi a gondom, hogy utána nagyon furán áll a hajam, és nem lesz ilyen kicsit spirálos a végeredmény, de köszi a tippeket.
2011. okt. 25. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
MÁRICSUJI :D
2013. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!