Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a Bánfi-hajszesz és a...

Hatásos a Bánfi-hajszesz és a Revalid sampon?

Figyelt kérdés
Ma vettem Bánfit is és Revalid sampont meg balzsamot! Aki használta annak mik a tapasztalatai, segített? nott tole a haj, és télleg megállítják a hajhullást?? :)
2011. okt. 22. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Bánfi-hajszesz nagyon rossz. Bár hajnövesztésre bevált (havi 2-3cm), de soha nem gondoltam, hogy ettől fog csomókban hullani a hajam.
2011. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt most komolyan mondoood??? hullik? de akkor miért van az írva hogy megálítja a hajhullást?! :(
2011. okt. 22. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos igen :S És ezt nem csak én tapasztaltam. Nagyon sok lánytól hallom vissza, hogy nekik is hullott tőle a hajuk.

Szerencsére miután leálltam vele, rá 2-3 hétre már nem hullott.

2011. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ez nem jó :( ma megmostam vele, mondjuk nekem egy csomó haj kijott és nem tudom attól e lehet :(
2011. okt. 23. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom :/ Nekem kb a 3. hónap után kezdett el tőle hullani.
2011. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott tőle a hajam. Egy évig használtam.
2011. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem sem hullott a hajam és rettentő sokat nőtt. most kezdtem a 2. kúrámat és még mindig nem hullik többet a hajam, mint eddig. eddig a környezetemben sok helyen bevált úgy, hogy merem ajánlani. de ez szerintem emberfüggő.
2012. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! vannak profibb cuccok is, pl a Vichy Dercos termékei. Vannak ampullái, sampon minden hajhullásra. Illetve belsőleg ajánlom a Revalid kapszulát és a Forcapil kapszulát is.
2012. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem hullott tőle a hajam,de miért nem használtok inkább natúr kozmetikumokat?Mint ezeket a mű és sls borzalmakat?
2012. okt. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a bánfi először hullajtja a hajat és aztán rá növeszti
2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!