Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a Bánfi-hajszesz és a...

Hatásos a Bánfi-hajszesz és a Revalid sampon?

Figyelt kérdés
Ma vettem Bánfit is és Revalid sampont meg balzsamot! Aki használta annak mik a tapasztalatai, segített? nott tole a haj, és télleg megállítják a hajhullást?? :)
2011. okt. 22. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! A datumot nezve gondolom mar nem aktualis a dolog, de azert leirom a sajat tapasztalataimat a hajszesszel kapcsolatban. En lady-t hasznaltam, mert az kevesbe budos, meg tobben is ezt ajanlottak, hogy mennyire jo. Akciosan vettem 600ft-ert, ami nem volt nagy osszeg, de mar banom.. Az elso 3alkalommal (hetente 1x szoktam hajat mosni, nem gondolnam hogy tobbszor is meg kellene mosnom) ugy vettem eszre, hogy jo, kevesbe hullik tole a hajam. Aztan a negyedik alkalommal elkezdett fajni a fejborom egy bizonyos ponton, ami kesobb kiderult anyajegy van ott, es irritalta a hajszesz. Utana meg ketszer hasznaltam, az utolso talan 1honapja volt, de olyan volt a hajam, mintha nem is mostam volna meg. Azota ott all a polcomon, talan sokat mondok, hogy a negyede hianyzik, mert annyi sem. A fejborom azota sem jott teljesen rendbe, de hal' istennek mar csak akkor erzekeny, ha hozzaerek. Akkor megfogadtam, hogy ilyen teren soha tobbet nem hallgatok senkire, mert az konnyen jaratja a szajat, akinek ovodas kora ota seggig ero haja van...

Amiota abbahagytam a hajszeszes dolgot, Johnson's baby buzacsiras samponnal mosom a hajam (direkt vekonyszalu hajra valo) es azota sokkal jobb, puhabb is es konnyebben fesulheto. Sokkal tobbet er, mint a hajszesz, ellenben arban teljesen ugyanott vagyok vele.:)

2014. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!