Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket/ termékcsalá...

Milyen termékeket/ termékcsaládot lenne érdemes használni az arcomra?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a bőröm az én megítélésem alapján (de nem biztos, hogy jól gondolom) vegyes. A T vonalban mitesszeres, néha pattanásos. Az arcom többi része normál, a homlokom időnként száraz.


Valami olyan arctisztító termékeket/termékcsaládot keresnék, ami jó lehet az én bőrömre.

Milyen arcápolókat ajánlanátok? Sminklemosót és tonikot mindenképpen keresnék, de ha van egyéb arcápoló (radír, pakolás vagy valami ilyesmi), azokat is írjátok meg légy szíves.

És amit ajánlanátok, vagy nektek bevált kb. mennyibe kerül?


2011. okt. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Venus Perfect Girl Care termékcsalád,douglasben kapható. Darabjai 1500-2500ig.
2011. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Máshol nem lehet venni? Mert nálunk csak rossmann és dm van, meg kis kozmetikai boltok (ilyen neve sincs boltok), és más városba meg nem járok..
2011. okt. 23. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Lady Stella,a gogle-val megtalálod.
2011. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!