Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen nappali arckrémet...

Milyen nappali arckrémet ajánlanátok normál arcbőrre? 20 éves vagyok.

Figyelt kérdés
A pattanások kezelését mindig úgy oldottam meg, h kinyomkodtam őket, de nem egyszer jártam úgy, h nem volt rendesen megérve és úgy nyomtam ki. Így megmaradt a helye, nem feltűnő, de lehet látni, olyan mintha ilyen kis gödröcskék lennének az arcomon. Mivel lehetne az arcomat egyenletesen simára hozni? A pattanásokra mit javasoltok?
2011. okt. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az a gödör el fog tűnni, ezért nem tanácsolják, hogy otthon próbálkozzon az ember.

Én bőrgyógyásszal irattam krémeket magamnak, a pattanásaimra Zinerytet, és Skinorent adott, sima nappali krémre meg Dolivát használok. Elég jó, de árban még mindig nem Vichy meg La Roche Posay kategória.

2011. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "gödör" az heg akar lenni, vagy tág pórusok? Mondjuk teljesen mindegy, mert azt krémmel nem lehet eltüntetni. Ahhoz egy több alkalomból álló -kozmetikai- kezelés kell. Krémet meg így nem lehet ajánlani, látni kell a bőrödet, hogy pl. mennyire pattanásos.

(egy kozmetikus)

2011. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak egy két pattanás van rajtam, tehát nem vészes, de a helye pl. halvány piros kis pötty a pattanás helye az látszik és nem igazán sima a bőröm. Csak nagyon közelről látszik, h nem "egyenletesen sima" a bőröm. A kozmetikusnak mit mondjak, vagy tudni fogja, h mit is szeretnék egyáltalán. Mit javasolsz. "Simára" lehet "alakítani" az arcomat??? Előre is köszönöm!!!
2011. okt. 26. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de akkor menj el egy kozmetikushoz, és kérj egy tini kezelést (ha elmúltál 18, akkor már teljes kezelést kapsz, ami drágább is). És mondd el neki, hogy mi a problémád, biztos tud ajánlani majd valamilyen "kiegészítő" kezelést.

Egyébként használsz arctejet,tonikot minden nap? És heti egyszer radírt?

2011. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
20 Éves vagyok. Minden másnap használok Avonos testradírt, amit az arcomra is használok és esténként vastagon beszoktam kenni azzal a kis tubusos kék nivea krémmel és hetente egyszer használok egy olyan pakolást ami abból áll, h egy fél csomag élesztőt összekeverek langyos tejjel és azt kenem fel az arcomra. Hatásos azt érzem, de az arcom mégsem lesz az "igazi"! Innentől kezdve igénybe veszem a kozmetikust! Köszi mindenkinek a segítséget!!
2011. okt. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!