Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges lézeres szőrtelenítés...

Végleges lézeres szőrtelenítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Végleges szőrtelenítésre szeretnék jelentkezni, és érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak!

Nekem a bőröm nagyon fehér és a hajam sötétbarna.

A problémám a homlokom, ugyanis nagyon sok a haj ott és teljesen lenől, majdnem a szemöldökömig, és a babahaj is nagyon dús....gyerekkoromban egyszer szerettem volna megnöveszteni a fufrumat és az osztálytársaim alaposan kicsúfoltak érte, hogy olyan a homlokom, mint a majomé!

Nagyon szégyellem a mai napig magam emiatt és takargatni kell folyton hosszú fufruval, de már elegem van! A családba senkinél sincs ez! A homlokcsontom nem is magas, csak túl hajas! Anyám is mindig mondogatta, takargatni kell, mert csúnya,különösen egy lánynál!


Az érdekelne, kinek hány alkalom után tűnt el véglegesen a szőr, ugyanis nem olcsó a lézeres szőrtelenítés! Elég sokba kerül, de már elegem van a takargatásból, és a borotválásból is! Szeretném ha 4-5 alkalom után többet nem nőne ki, vagy csak minimális! Több klinikát is megkerestem, de mindenhol sokat ígérnek, csak fizess, így nehéz a döntés! Nem szeretnék úgy járni, hogy kiadok egy halom pénzt és később visszanől a haj!


2011. okt. 26. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont valamelyik héten kerestem utána a végleges szőrtelenítésnek, és majdnem mindenhol leírták hogy egyáltalán nem végleges, van hogy néhány szál megmarad vagy később ki is nő újra. Szóval hogy teljesen végleges nem lesz sose. De ezeket nem tapasztalatból mondom, csak ezt olvastam :S
2011. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

hát elvileg a fehér bőr meg fekete szőrön a leghatékonyabb a lézeres szőrtelenítés, de olyan hogy végleges olyan nem létezik max tartós, de az is évek múlva vmennyi visszanől... én voltam ilyen lézeres szőrtelenítésen, mert én is szégyenlem hogy szőrös tipus vagyok, de abbahagytam, mert iszonyatosan drága volt (ez 5 éve volt) elvileg ilyen 5-6 alkalom kell mire eredményes lenne, de ez ugye egyénenként változik

a borotválást kár hogy elkezdted az nagyon rossz ilyenkor mert attól csak erősebb lesz a szőr, csakis a kozmetikus általi gyantázást ajánlanám, mert az még mindig sokkal jobban megéri anyagilag mint a lézeres

2011. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Így van, a végleges szőrtelenítés max 4 évig tart! Lehet hülyeséget írok, de szemöldökcsipesszel ha nekiállnál? :S
2011. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

lehet már kapni otthoni "lézeres"szőrtelenítőt. szerintem ez sokkal jobb befektetés mivel a szalonba is vissza kell járni mivel nem végleges hiába hirdetik így. ha meg megveszed a készüléket akkor magadnak otthon meg tudod csinálni bizonyos időközönként. van a remingtonnal és a philipsnek is ilyen készüléke.

[link]

[link]

2011. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Az otthoni masinakkal az a baj,hogy arcon nem hasznalhato.En akartam venni a nyaron,de rendes volt az elado,figyelmeztetett mielott kifizettem volna.(talan azota van mas is forgalomba)Nekem az allmon no a szor,eleg kiabrandito no letemre,igy en is elkezdtem a lezert meg az Ipl-t,de nekem kb 4hetig volt jo tole.Aztan mintha sose kezeltettem volna,sot meg mintha terjedt volna,pedig evekig jartam.Annyibol hasznos,ha megyek nyaralni elotte elmegyek egy kezelesre,igy legalabb a nyaralas ideje alatt nem kell tepkedni,es figyelni arra,hogy ne legyek szoros.Allitom attol a sok hormon-,es genkezelt elelmiszertol vagyunk ilyenek!
2011. nov. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ugh utolsó... nekem is... mondjuk én tudom h hormonzavaros vagyok...:S


kérdező:

szerintem csapj le kuponos oldalakon ilyen szőrtelenítésre. én 70000 értékűhöz jutottam 7000-ért és lealkudtam harmadárra a combomat- mert nem kell az egészet, de így is nagyon kínos, szal remélem 10 kezelésből kijön, vagy 6-7-ből és akkor máshova is jutna.

2011. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kovács Kitti 77 válasza:
100%

Sziasztok,


Olvastátok már ezt a cikket? Szerintetek mennyire fedi a valóságot? Elég részletesen le van írva minden és hitelesnek is tűnik, ahogy olvasom:


[link]

2015. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
80%

Én elolvastam a cikket, nem tudom, mennyire igaz, mert én csak a saját tapasztalataim alapján tudok bármit is mondani.

Én lézeres és IPL szőrtelenítésen is átestem már, így van viszonyítási alapom. Lézeresen az Aestheticában voltam, IPL villanófényes szőrtelenítőt a Silk'n-től vettem. Annyi biztos, hogy mind a kettő hatékony, de a lézerest már nagyon régóta csinálom, most voltam a 7. kezelésen (8 kezelés van összesen), és az utolsó 1 év múlva lesz, és már szerintem csinálom vagy 4 éve. Szóval nagyon hosszú és nagyon fájdalmas, ezért még egyszer biztos nem vágnék bele.

Akkor még nem ismertem a Silk'n-t, pedig mennyi pénzt spórolhattam volna! Azt a gépet, amit én vettem 60.000 ért vettem meg, és az egész testemet tudom vele szőrteleníteni tartósan (állítólag 4-6 évig tart), és utána megismételhetem többször. Míg a lézeresen megcsinálták a lábamat (több, mint 200.000-ért), több testrészt nem és 4-6 év múlva mehetnék újra, ha visszajön...

Szóval én mindenképp az IPL-t javaslom, de persze abból sem, mindegy, melyiket, más gépeknél hallottam már olyanról, hogy nem hatott, a Silk'n Glide viszont nagyon jó és ami a legjobb, hogy egyáltalán nem fáj, ami nagy megkönnyebbülés nekem a lézeres kínzások után!

2016. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
A Philips Lumea otthoni készüléke körülbelül 100 ezer Ft a média márktban, online is rendelhető, az alap modell is tökéletes, jól működik. Természetesen arcon is használható, mert be lehet állítani a villanás mértékét. Bár a maximális villanás sem olyan erős, hogy bármi gondot okozzon. Nem mellesleg, az IPL készülékek ha utánanéztek az ORVOSI szakirodalomban és nem az Interneten, bőrfiatalító kezelések között is számon tartják, mert csökkenti a faggyútermelést, összébb húzza a pórusokat és a pici hajszálereket is eltűnteti.
2017. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Engem az érdekelne, hogy kinek milyen típusú lézerrel (Alexandrite, dióda vagy Nd:YAG hullámhosszú) van tapasztalata, és hogy ezek közül világos bőr, közepesen sötét szőrre melyik volt jó.

2019. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!