Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még, hogy abbamar...

Mit tehetnék még, hogy abbamaradjon a hajhullás?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja szedek Revalidot , kovaföld kapszulát és sörélesztőt. Bánfi samponnal mosok hajat és a hajszeszt is használom min. heti egyszer. Hajpakolást is, az valami repair, mert töredezik is a hajam. Levágattam a törött részeket, csak ritkán vasalom, nem kenek rá semmit csak amit utána ki is mosok (balzsam, pakolás). Ez a hajhullás kb. 2 hónapja tart, 1 hónapja döntöttem úgy h kezdenem kell valamit, mert olyan mennyiségű hajam kihullik, hogy az ijesztő. És még mindig ugyanolyan rossz a helyzet... már látszik hogy ritkás a hajam! Nem tudom mit tehetnék még, gyulladásom nincs voltam vérvételen. Használni fog egyáltalán valaha ez a sok dolog amit szedek? Köszönöm a válaszokat!

25/L


2011. okt. 26. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

felejtsd el a szintetikus samponokat, hajápolókat, mert az csak árt a hajnak és a fejbőrnek.

házi tojássampon:

http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2011. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat, ha ez nem válik be, akkor menj el vérvételre, vagy a háziorvos tanácsát kérd ki!
2015. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!