Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéről befestettem a hajam...

Szőkéről befestettem a hajam feketére és valamennyire ki is kopott aztán befestettem csokibarnára, de majdnem olyan mintha nem csináltam volna vele semmit mert hol sötétbarna hol fekete. Ezzel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
világosbarna hajat szeretnék és azt szeretném tudni hogy a világosbarna festék be fogja-e vagy szőkítőporral szívassam le és utána fessem? egy biztos...most jól kitoltam magammal.
2011. okt. 26. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen le kell szivatni, mert a feketét nem fogja be világosabb festék. Szerintem, inkább fodrásszal csináltasd meg, mint hogy te próbálgasd. Nehogy nagyon tönkre menjen a hajad.
2011. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!