Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arctisztítót vagy krém...

Milyen arctisztítót vagy krém használjak az arcomra és államra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az államon pici fekete szőr szálak bújnak elő. Szemöldök csipesszel mindig kiszedem, de van, hogy begyullad a helye, vagy éppen nem tud kibújni szőrszál.

Az arcomon meg egyre több a miteszer, pedig rendszeresen tufaszivacsot is használok. Sajnos arctisztítóba, meg krémben sem találtam rá eddig az ideálisra. Kinek milyen bevált kozmetikaiszerei vannak.


2011. okt. 27. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő nagyon, kinek mi válik be. Lehet, ami nekem tökéletes, a Te bőrödre egyáltalán nem hatásos. De azért leírom nekem mi az ami egészen bevált.

Én újabban átálltam a natúr kozmetikumokra, kézműves termékekre és ezeket használom:

egy ilyen picike tisztító szappant

[link]

és ezt az arckrémet:

[link]


Mindkettőből van kisebb és nagyobb kiszerelés. A krémből a pici tégely 590Ft.


Illetve érdemes még valamilyen arcradírt használni, meg arcpakolást heti egyszer. Ez nem rossz szerintem:


a baleás cinkes maszk (olcsó is)


[link]


A bolti termékek közül nekem az Annemarie Börlind márka vált be, elég kevesen ismerik itthon, de egy nagyon jó minőségű termék. A tisztító termékcsaládja elég jó, bár nem olcsó.


[link]

[link]


Van tonik is ebből.


Amúgy próbáltam már ezerféle krémet, Garniert, Lorealt, Bioderma, La-roche-posay stb. De ezek nem váltak be hosszabb távon.

2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szálakat továbbra is csipesszel tudod eltávolítani vagy IPL.A miteszeres bőr ellenszere az arcradír és a rendszeres kitisztítása.Utánna szépen begyógyul a helye.Arctisztító lehet habzó,krém pedíg vizes bázisú inkább.
2011. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. okt. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!