Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 27-33 éves nők, lányok! Ti...

27-33 éves nők, lányok! Ti észreveszitek hogy az arcbőrötök nem a régi?

Figyelt kérdés

Én 30 vagyok és észrevettem, hogy a homlokomon már vannak állandó ráncok (csecsemőkoromban is voltak mert ráncoltam, de mára már megmaradtak) máshol nem vagyok ráncos.

és azt is észrevettem hogy hiába alszom ki magam, karikásak a szemeim, és + sminkelnem is többet kell, mert egyre több a bőrhibám (foltok, rozacea) ami ugye kis sminkkel tökéletesen ecsetelhető.


Nektek is vannak ilyen változások már ebben a korban?


2011. okt. 27. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 34 vagyok, és szerencsére szebb a bőröm, mint korábban. Régebben elég száraz volt, mindemellett foltokban zsíros és pattanásos. Ez most elmúlt.
2011. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
32 évesen kezdtem ráncosodni a szemem és a szám körül. Elkezdtem éjjel és nappal is a La Prairie termékcsaládot használni, méregdrága, de most, 34 évesen nem látszom még harmincnak sem, csodálat művel. Hozzátartozik még, hogy ritkán sminkelek, szoláriumot kerülöm, nem iszom, nem dohányzom, mert ha ezeket csinálnám, akkor semmiféle krém nem használna.
2011. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok,nekem is a karikák az első jel :S tavaly jöttek elő. eleinte én is azt hittem biztos keveset aludtam de sajnos nem. szerencsére ráncok még nincsenek de engem eléggé elkeserített már ez is. nem tudom mi lesz később. én valahogy nem az a nő vagyok aki el tudja békésen fogadni az öregedést :(
2011. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

27 leszek most a hónapban és soha nem volt még ilyen szép a bőröm, mint most. Kamaszkoromban zsíros volt és pattanásos, erre elkezdtem, mint az őrült alapozózni, korrektorozni. Akkor még rosszabb lett, pedig minőségit használtam mindenből. Aztán tinikoromban meg még pattisabb lett, aztán a sok bulizástól (tinikor és fősulis korszak) karikás, mindig.


Aztán idén tavasszal elkezdtem használni egy másik krémet (Garnier Pure 3 in 1), abbahagytam az alapozót (egyáltalán nem használok már) és Biovanne kapszulát is szedek, de azt még csak két hónapja. Nappalra pedig Garnier krémmel kenem az arcom.

Nem karikás, a szemem alatti induló ráncok is kevésbé látszanak, és az arcszínem is egyenletes, holott azelőtt mindig piros orrom volt és piros, recés "pogácsáim", a homlokom pöttyös volt, az orrom meg mitesszeres....

2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, 14.02. vagyok, minden áprilistól szolizok egészen július végéig, idén is így volt, ekkor hagytam abba az alapozást, mert barna arcszínem miatt nem kellett használom, és akkor jöttem rá, mennyire sokat számít az abbahagyása a bőrömnek
2011. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LadyLee ***** válasza:

27 vagyok és alapvetően szép a bőröm, ráncnak nyoma sincs, viszont foltok, rozacea tényleg előfordul, ami korábban nekem sosem volt.


Ezek viszont eltüntethetők mikrodermabrázióval, illetve egyéb bőrmegújító kezelésekkel, illetve a rozaceára a lézeres kezelés nagyon hatásos. Én ezekre még nem szántam rá magam, mert tényleg nem vészes a helyzet 1-2 pici folt, ill. hajszálér látszik - de azt hiszem ezek így is a múló idő első apró jeleinek tekinthetők...

2011. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18? :))) emlékszem, ebben az időben még én is ilyen kis kaktusz voltam, vártam, hogy megnőjön a cicim, elmúljanak a pattanásaim, és mindenkit múmiának néztem, aki elmúlt 30.

Pár év és máshogy állsz hozzá, kislány, benő a fejed lágya, hidd el, a nők mind átmennek ezen a kis lázadó korszakon, az idő múlásától meg nem kell félni, ha kicsit megérsz, szebb lesz a bőröd, lesz melled, csípőd, a pasik is többre fognak értékelni! Csak nyugalom, hamar eljön a NŐ kor a tinilányból, és nem leszel ilyen kis durci.

2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már csajok, nem tudja még, hogy a szépség nem attól függ, hogy van-e ránc rajtad vagy sem, hanem attól, hogy szeretnek vagy nem. Ő is meg fog öregedni, csak ha ilyen bunkó marad, akkor rajta látni is fogják.
2011. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De eltűnt :) Lehet anyuci hívta uzsizni :)

Na jó, nem lesz gonosz. Biztosan leckét kell írnia.

2011. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na végre kitörölték ezt a kötekedő alakot.


Köszi a választ:)

2011. okt. 27. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!