Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmi göndör hajat szeretnék...

Ilyesmi göndör hajat szeretnék, ezt dauerrel el lehet érni? Mennyire tartós? Egy idő után teljesen eltűnik a hajból?

Figyelt kérdés

Egyenes hosszú dús hajam van.

link: [link]


2011. okt. 27. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megmosom a hajam és ilyen lesz..utálom is :) Cserélnék veled :) De azt hiszem a dauer másfél hónapig biztos kibírja bár ehhez nem értek :)
2011. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dauerrel ilyet nem, a képen sütővassal van megcsinálva a lánynak
2011. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem pedig göndöres hajam van .D Régebben egyenes volt akkor meg göndörítettem... :)

Vagy kicsi hajcsavarókkal vagy pedig vannak ezek a szivacsos göndörítők amikben alhatsz(Persze hajmosás után kell vizes hajra).Reggel felébredsz kibontod és jó lesz :] Csavaros göndör.Tökre ilyen.

2011. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez tuti nem dauer, inkább be van csavarva.
2011. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már szivacsos hajcsavaróról, de hol lehet olyat kapni? Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 28. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
A szivacsos hajcsavarótól nem ilyen lesz, hanem olyan természetellenes csigás. De amúgy Dm-ben, Müller-ben, Rossmann-ban lehet kapni.
2011. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nálunk a 100-asba is lehet kapni 150 ft 10 db :D
2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne akard dauerrelni, mert volt egy ismerősöm akinek a háta végéig ért a haja. Be akarta dauerrelni erre levágták neki úgy, hogy elől a feje közepéig hátul pedig a nyakáig. Jól is állt neki, de két nap után kiugrott szegénynek.
2012. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!