Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az ilyen fajta...

Mit gondoltok az ilyen fajta tetoválásról? (Lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék csináltatni a combom külső felére valami szép virág színes tetoválást.Konkrét mintám nincs mert egyedit szeretnék.Szerintetek jól mutatna a combon?Valamilyen virág minta lenne.Esetleg képet is linkelhettek hogy neketek milyen tetszene.

19/L


2011. okt. 28. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A virág az egyáltalán nem egyedi! Ha pedig azt tetováltatod, ami nekünk tetszik, akkor semmi értelme a te tetoválásodnak. De ahogy elnézem nem is magadnak csinálnád, inkább a látványért, hogy megcsodáljanak! Ettől még nem leszel jobb, megnyugtatlak!
2011. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

A tetoválásnak pont, hogy az lenne a lényege, hogy olyat varratsz magadra, ami kifejezi a személyiséged... Egy virággal mégis mit érsz el? Ráadásul annyira látszik, hogy semmi jelentősége nincs, hogy még csak a virág fajtáját sem tudod... Hogy egyedi legyen... Na persze.

Nem attól lesz egy tetoválás egyedi, hogy a tiéd a combodon lesz és lesz rajta pár karika is, míg másnak nincs rajta karika, csak vonal...


De a te dolgot... Annyit viszont előrebocsátanék, hogy 2-3 év és mész átvarratni, mert rájössz, hogy nagyon gagyi.

2011. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már bocsi de nekem van nem is egy tetoválásom amit nekem terveztek és más személyen soha nem fogtok látni.A combomra sem olyat szeretnék hogy kinézek egy mintát és azt varratom rá hanem valami olyan virágot aminek számomra jelentése van és szép is.Az eddigi tetoválásaim is olyanok hogy senkin nem lehet látni mert mind külön nekem lett tervezve....
2011. okt. 28. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
De nem az a lényeg, hogy máson nem lehet látni, és akkor már milyen egyedi. Miért, el tudod mondani, hogy mit jelent számodra? (azon kívül, hogy a nőiességet, női mivoltom megélését szimbolizálja blabla..)
2011. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kála virágra meg a rózsára gondoltam mert apukámnak ezek voltak a kedvenc virágai de sajnos édesapám már nem él.Szóval nekem ez sokat jelent meg szeretnék egy olyan virágot ami anyukámnak a kedvenc virága,szóval személyes okokból szeretnék ilyen tetoválást...
2011. okt. 28. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az össze tetoválás gusztustalan és undorító, sosem járnék olyan igénytelen emberrel, akin ilyen van. Munkatársnak sem vennék fel ilyet soha. És bizony nem vagyok egyedül a véleményemmel.
2011. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is undorító az összes tetkó.

Ha már virágot szeretnél, akkor szerintem a cseresznyevirág nagyon szép.

[link]

2011. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban mutatna egy kevésbé hízásra és megereszkedésre hajlamos bőrfelületen,mert amint terhes leszel,öregedni kezdesz vagy csak meghízol,egyre rondább lesz a mintád.Nem értem,hogy a minta tekintetében mi a kérdés tulajdonképpen...legyen rózsa és/vagy kála,ha neked ez a fontos.


21/L

2011. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A cseresznyevirágosok között tényleg van néhány gyönyörű :)
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtobb ocsmany, persze ritkan de vannak gyonyoruek, de amivel atlagba szoktal csinalni ronda. Fujj!
2015. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!