Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak, hogyha göndörí...

Mit használjak, hogyha göndörítem a hajam és azt akarom hogy göndör maradjon, de ne ragadós/betonkemény? (A hajlakktól megkeményedik)

Figyelt kérdés

Vagy ha messzebbről fújom a hajlakkot, akkor nem lesz olyan?

Váll alá érő hajam van, ha ez számít.

14/L


2011. okt. 28. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

mikor még vizes a hajad rakj rá egy fél maréknyi hajhabot, majd fejed előre hajtva alulról szárítsd, kis fokozaton, hogy ne fújja szét a tincseket.

nekem ez működik, hajlakkot utálom

2011. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
De ha egyenes szálú a haja akkor ettől még egyenes fog maradni kedves első, max dúsabbnak hat. A választ sajnos én sem tudom, én azért nem göndörítem mert akármit csinálok vele, pár óra alatt kinyúlik. A lakktól meg nekem is összeragad, megkeményedik.
2011. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
mikor begöndörítesz egy tincset miután leengedted a tincset óvatosan fogd meg és alulról fölfelé told úgy hogy a tincs a kezedben legyen de ne fogd meg! várd meg míg kehűl vagy akr a fejtetődhöz is tűzheted.
2011. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem szög egyenes hajam van és amikor begöndörítem akkor nem marad meg de amikor hajat mosok akkor befonom kettőbe és reggelre megszárad és göndör lesz!Ez bevált persze csak 1 napot de megmarad! :)
2011. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: de nem olyan mintha hajsütővassal csináltam volna..
2011. okt. 31. 20:48
 6/6 anonim válasza:
Nekem nagyon egyenes a hajam és kipróbáltam már a hajsütővasat,hajcsavarót,göndörítő habot mindent és tegnap találtam egy nagyon jó videót ezt: http://www.youtube.com/watch?v=Nx8u96CPPHI&feature=related így csináld csak hagyd benne estére. megcsináltam és még másnap is úgy maradt persze egy kicsit kilógta,de nem nagyon ja és én este majdnem száraz hajjal csináltam és reggel nagyon jó lett.Teljesen olyan mintha hajsütővassal csinálnád.
2011. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!