Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha a fülbevaló...

Mit csináljak, ha a fülbevaló beleragadt a fülembe?

Figyelt kérdés
Az egyiket sikerült kiszednem, de a másik beleragadt a genny miatt. Vizeztem, alkoholoztam, h megpuhuljon, de hiába huzigálom, nem jön ki. A pici gumis vége eltűnt, szerintem leesett valahol, az ugye nem lehetséges, h a fülcimpám rádagadt??? Mert ahgy megfogom a fülcimpám, van benne egy nagy bög, vagy mi a franc, de nem hiszem h ilyesmi történt, biztos leesett, nem? És hogy szedjem ki a fülbevalót? Mert így félig bent vana fülemben, se ki-se be nem megy.
2011. okt. 29. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg elölről hátrafelé nyomni, mert lehet a gumis kis vég rajtamaradt, és ránőtt a bőr, és ezért gennyedzik. körömmel kéne valahogy megcsípni akkor hátulról a véget, és úgy valahogy lehúzni, és ha kijött mindenképp fertőtlenítsd le pl betadine-nal
2011. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szilikon fülbevalód volt? Az a gumis végű? Mert azzal én is úgy jártam, belenőtt a fülembe, tűvel szúrtam szét a fülemet, mire kijött... bocsi, tudom nem megnyugtató. Tanúság: mondj le te is ezekről a szilikonokról, káros is állítólag nagyon! Vegyél jó minőségű fémet!
2011. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már sikerült kiszednem, csak húztam és végülis kijött. A fülbevalóm arany, csak a saját vége olyan, amit én saját magamnak nem bírok leszedni, olyan erős. Ezért tettem rá egy gumi végűt. Tegnap este még leszedtem a gumi végeket, és a fülemet lefertőtlenítettem, szóval nem hiszem, h egy éjszaka alatt ránőne a bőr... Ugye??? De érzek egy nagy bumszlit a fülcimpámban, az ilyen gennycsomó vagy mi?
2011. okt. 29. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ránőtt egy éjszaka alatt, de nem paráztatlak:D az előző válaszoló vagyok amúgy. Szerintem fülészeten mutasd meg!
2011. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!