Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha a fulbevalo...

Mit tegyek, ha a fulbevalo pici muanyag vege belenott a fulembe? SOS!

Figyelt kérdés
Mult heten volt bent gond nelkul ejszaka is, de tegnap este gennyedzett, es meg is igazgattam a muanyag veget h jol legyen rajta, ma reggelre nem voltak meg. fulbevalo nagyon nehezen jott ki a fulembol, es nem tudom, h akkor most a pici muanyag vege bent van/e mert nem latszik egyaltalan, de van egy nagy pukli a fulcimpamon. Igaz, par napja is volt, de nem tudom, h akkor is ekkora volt/e... Mit tegyek???? Nagyon be vagyok parazva!!!
2011. okt. 29. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen pici műanyag részre gondolsz, egyáltalán milyen fülbevalóról van szó?


Ha normális méretű (tehát tű nagyságú) lyukról van szó, akkor abba nem csúszhat bele semmi, fizikailag nem fér bele. Valószínűleg csak begyulladt és emiatt megdagadt. Ha nem lesz jobb, netán elkezd csúnyán gennyedzeni, akkor minél előbb menj el orvoshoz. Amúgy tisztogasd szorgalmasan és hagyd gyógyulni.

2011. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este gennyedzett, de benne hagytam a fülbevalót (orvosi fém) ennek a fülbevalónak a végét viszont nagyon nehéz leszedni, ezért egy másik fülbevaló pici műanyag végét tettem rá, amit ma reggel nem találtam. Lehet, hogy rádagadt a fülem! És most benne van a fülcimpámban az ici-pici műanyag vég! Nem látszik ki egyáltalán, nem tudom mit tegyek!
2011. okt. 29. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy rádagadt, de ha ennyire félsz tőle, miért nem kérsz meg valakit aki ott van, hogy nézze még.


Nyugodj meg, szerintem csak egy banális gyulladás. Amíg meg nem nyugszik, addig ne viselj semmilyen fülbevalót.

2011. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Apukám megnézte, ő is tanácstalan, h benne van-e... A fülbevalót nagyon nehezen tudtam kiszedni ma reggel, lehet h azért mert a vége benne van????!!
2011. okt. 29. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Ób*zmeg, hányadszor kérdezed még meg?


Ha ennyire aggódsz, akkor öltözz fel és menj el az ügyeletre most, ott megnézik és segítenek rajtad azonnal.

2011. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni? Nekem volt hogy "beszívta" a fülem a végét, talán felismerem ha látom.
2011. okt. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen... Elmentünk ügyeletre, ahol lefektettek egy asztalra, és adtak valamilyen injekciót a fülembe, és szétfeszítették a lyukat, és kivették... Bár nekem vágták. :D De nem fájt, csak a másik, mert arra már nem akart a szervezetem fájdalomcsillapítót termelni. :) Nem lesz semmi baj, nyugi. :)
2011. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is kivágták, csak nem akartam megijeszteni, hátha mégse maradt a fülében.
2011. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huhh, ez nem tul biztato, sztem elmegyek orvoshoz....
2011. okt. 30. 08:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!