Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomkodott pattanásokra mit...

Kinyomkodott pattanásokra mit ajánlotok amitől hamarabb elmúlik? Piros hegek, duzzanatok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
kozmetikusom ajánlotta : patikába tudsz venni ilyet neve: kék krém kb 800ft vagy lehet picit több 1500nél biztosan nem több
2011. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ichtiol maszk,pillanatok alatt leszedi.
2011. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kati!

Más is van itt rajtad kívül aki kozmetikus,de itt legtöbbször nem kozmetikusok teszik fel a kérdést!!!Én a mai napig nem tudom letenni a voksom 1 konkrét termék mellett,mert minden bőr más és ezt neked tudnod kellene.Ami jó egy vendégnek nem biztos,hogy a másiknak is.Ez a "jegyezzétek meg",ha kozmetikus vagy,ha nem a modoron kellene csiszolni még szerintem.Senki nem az atyaúristen és nem is kell így beszélni!

2011. nov. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kommentemért tőled bocsánatot kérek!!!A kozmetikus Kati eltűnt,sajnálom privátba is megírhattam volna.

2011. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tüntem el. Ha alaposabban olvastad volna a levelemet akkor tudhatnád, hogy nem "minden bőrről" írtam, hanem kizárólag a pattanásos bőrről,amivel egész életemben foglalkoztam nagy szeretettel,mert lelkileg is problémás

fiatalokról van szó.

üdv Kozmetikus Kati

2011. nov. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,olvastam a nagy szeretetet.De ez a te dolgod!
2011. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nagyon fiatal vagy még. A szeretet nem csak az én dolgom kellene hogy legyen, hanem mindannyiunké.

Egyébként a szeretet mellett 70 éves koromra még most is rengeteg pattanás is az enyém. Kórházakra is dolgozom,olyan okos orvosok részére akik nem agyongyógyszerezik a pácienseiket, hanem tüneti kezelést ajánlanak a módszeremmel. Egyébként köszönöm hogy foglalkozol a kérdéssel.

Üdv. Kozmetikus Kati

2011. nov. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!