Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid, félhosszú vagy hosszú...

Rövid, félhosszú vagy hosszú haj inkább?

Figyelt kérdés
Milyen frizuratípusokat részesítetek előnyben? Csak úgy érdekelne.
2011. nov. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem sértődsz meg, ha rövid hajad van, de nekem a hosszú tetszik jobban, bár most félhosszú hajam van, de türelmesen növesztem, mert a vasalás miatt roncsolódott és folyamatosan növesztem le és vágok a hajvégeimből, még kb. 1 év mire teljesen kicserélődik a töredezett rész és akkor kb. vállig ér majd a hajam.
2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen hosszú,csak nagyon sok idő míg megnő.:(
2011. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Csakis félhosszú!

A rövidet is szeretem, mert vagány:) Viszont én nem vágatnám le, mert akármikor vágattam rövidre, utána azt vártam, hogy nőjön valamennyit.

A hosszú pedig szimplán nem tetszik, nem lehet annyira variálni; amikor pedig csak lóg, semmi tartása nincs, és a vége is el van vékonyodva, az kifejezetten csúnya.

Nekem most váll alá ér kb 10 centivel, ezt nagyon szeretem. Addig növesztem, amíg hátközépig nem ér, utána már nem mert zavarna.

2011. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rövid! Ilyen ni: [link]


Félreértés ne essék, nem én vagyok a képen, de a hajam ilyesmi.

2011. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2011. nov. 7. 22:24
 6/6 anonim válasza:

Rövid!

Miért?

Meet vagány, nyáron nem melegíti annyira a nyakat.

De am a félhosszú is nagyon bejön, divatos és lehet varriálni. 😊

2015. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!